Labo darbu programma 2009

Noslēgusies 2009. gada Valmieras novada fonda Labo darbu programma. Šogad tai tika dots nosaukums “Solis pretī izaugsmei”, un tā ievērojami atšķīrās no iepriekšējo gadu konkursiem, jo uzsvars tika likts uz Valmieras apriņķa ģimenēm, kuras vistiešākajā mērā skārusi valsts ekonomiskā krīze.

Ceļazīmēm dalībai nometnē pietecās 15 Valmieras apkaimes ģimenes un pateicoties Labo darbu programmas ziedotājiem, piecām ģimenēm tika dota iespēja būt pasaules latviešu nometnē “3×3” Kazdangā. Tur Solveigas Vibules ģimene no Sēļu pagasta, Marina Krastiņa ar dēliņu Rolandu no Ipiķu pagasta, Pivaru ģimene no Vilpulkas pagasta, Brēžu ģimene no Valmieras un Meržvinsku ģimene no Brenguļu pagasta veselu nedēļu, no 19. līdz 26. jūlijam, pilnveidoja savas prasmes dažādās praktiskās ievirzēs, ieguva jaunus draugus, smēlās spēkus, lai pēcāk atgūtu zem kājām zudušo pamatu un mācījās ieraudzīt dzīvi košākās krāsās.

Piecu ģimeņu dalībai nometnē bija nepieciešami Ls 1280, bet transportam no Valmieras līdz nometnes norises vietai Kazdangā Ls 286,04. Lielāko daļu naudas VNF kontā ziedojuši uzņēmēji un privātpersonas, taču paralēli norisinājās arī ziedojumu vākšanas akcija, kuras laikā ziedojumu kastītēs veikalā “Supernetto”, portālā Ziedot.lv un labdarības tālrunī kopā saziedoti Ls 372,59 .

Labo darbu programmas 2008. gada projektu konkursa finansējumu veidoja VNF Ziedotāju padomes dalībnieku (tajā skaitā SIA “KK arhitekts”) un citu personu ziedojumi.

Valmieras novada fonds